• diğer hizmetlerimiz

DİĞER HİZMETLERİMİZ

Yönetim Danışmanlığı

 

Şirket yönetiminde alacağınız pozitif kararlar siz gelecek bir basamak ileriye taşıyacaktır, bunun için yanınızdayız ;
    Stratejik Planlama
    Şirket İşleyişinin İyileştirilmesi/Geliştirilmesi
    Bütçeleme Sistemi Tasarımı ve Uygulaması
    İnsan Kaynakları Yapılanması Danışmanlığı
    Aile Şirketlerinde Yönetsel Yapılanma
    Maliyet Sistemleri Yapılandırması

Hukuk Danışmanlığı

 

Uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte ihtiyaç duyduğunuz hukuk kurallarını belirleyip gerekli bir biçimde özenle değerlendirdikten sonra zihniniz ve şirketiniz rahat bir biçimde çalışma hayatınıza devam edebilirsiniz

    Bankacılık Hukuku
    İcra ve İflas Hukuku
    Ticaret Hukuku
    Şirketler Hukuku
    Anonim ve Limited Şirketler Hukuku ve Uygulaması
    Şirket Kuruluşları
    Ortaklıklar, Şirket Satın Almaları ve Şirket Birleşmeleri
    İş Hukuku
    Banka ve Finans Hukuku
    Sigorta Hukuku
    Ticari ve her türlü sözleşmelerin akdi
    Sözleşmeler Hukuku
    Marka, Patent ve Fikri Mülkiyet Hukuku
    Rekabet Hukuku
    Gayrimenkul Hukuku
    Medeni Hukuk
    Aile Hukuku ( Boşanma, Nafaka, Velayet, Katkı Payı vs. )
    Tazminat Hukuku
    Trafik Mevzuatı
    Vergi ve İdare Hukuku
    Mali Hukuk
    Uluslararası Nakliye ve Taşıma Hukuku

 

Finans Danışmanlığı

Portföyünüzde bulunan nakit akışını sağlamak, menkul ve gayrimenkul kıymetlerin daha verimli kullanıp yönetmek hizmetiyle sistemsel biçimde belirlenip akışı ve verimi artırmak bizim görevimiz

ADSL Takip Sistemi (CRM)

 

 

Bu sistem, Byeroğlu firmasının bayilerine hizmetlerinin yönetimi ile ilgili birçok işlemin online olarak gerçekleştirilebildiği ve müşterilerine özel bir elektronik hesap yönetim platformudur. ADSL Takip Sistemi sayesinde müşterilerimiz istedikleri zaman online olarak sisteme girerek, yeni başvuru oluşturma, eskibaşvuruları takip etme, irtibat bilgilerini değiştirme, kullanım grafiklerini izleyebilme gibi işlemleri kendileri yapabiliyorlar.

Sesli Mesaj - Toplu SMS

 

 

Herşeyden önce;

"İşimizi gerçekten severek yapıyoruz."
Belki de başarımızın tek ve yegane sebebi de bu. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız.Seslimsj ekibine dahil olan herkes de işini severek yapıyor ve kendi alanlarında gelişebilmek için çaba harcıyor.

"İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz." 
Belki hiç bir web tasarım yada reklam ajansının yapmadığı kadar çok tasarım, web tasarımı, toplu sms ,sesli msj. toplu mms , toplu mail  gibi konularda sürekli olarak araştırmalar yapıyoruz. Bu alanlarda yeni olan ne varsa takip etmeye ve bunları müşterilerimiz için kullanılabilir materyaller olacakları şekilde uyarlamaya çalışıyoruz.

"Yüzümüzü her zaman dışarıya çeviriyoruz."
Diğer reklam ajanslarından ve toplu sms firmalarından farklı olarak kendimize örnek aldığımız hemen hemen tüm tasarımcılar ve programcılar yurtdışındaki önemli projelere imza atmış kişiler yada ekipler. Bu kişilere ulaşarak sürekli olarak dışarıda işimizin nasıl yapıldığını daha iyi anlamaya çalışıyoruz. Bir proje için Ar-Ge çalışması yaptığımızda, mutlaka ilk olarak müşterimizin işini yurtdışında başarı ile sürdüren firmaların reklam, tanıtım ve toplu sms lerini inceliyoruz ve bu projeleri örnek alıyoruz.

"Bahane değil çözüm üretiyoruz."
Yapmaya çalıştığımız işin tahmin edilenin üzerinde zor bir iş olduğunu çok iyi biliyoruz. Birçok farklı firmanın önemli projelerini aynı anda yürütürken, çeşitli birçok sorunla karşılaşıyoruz. Ancak bu sorunların neden çözülemeyeceğine dair bahaneler aramaktansa, bu sorunların nasıl çözüleceği üzerine yoğunlaşıyoruz. Bu yüzden de, bu projeleri yürütürken "bahaneler" değil "çözümler" üretiyoruz.

"Disiplinli ve programlı çalışıyoruz."
Hizmet verdiğiniz sektör her ne olursa olsun, çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin; eğer o alanda başarılı olmak istiyorsanız mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz. Üzerinde çalıştığımız her proje için iş akışını düzenliyor ve proje ekibine dahil tüm çalışanlarımızın bu sürece sadık kalmasına özen gösteriyoruz.

Elbette sesli mesajı farklı kılan tüm özellikler bunlar değil. Bizi daha yakından tanıdığınızda neden "farklı" olduğumuzu çok daha iyi anlayabilirsiniz. 

Zamanınız olduğunda tanışmak için sizi ofisimize bekliyoruz...